smakowicie i zdrowo

dieta codzienna

Dieta dla każdego, kto ceni sobie smak i wygodę.

Codziennie pod Twoje drzwi dowieziemy zestaw 5 (lub 4) posiłków – smakowitych, świeżych i odpowiednio zbilansowanych. Menu Diety Codziennej wypełnione jest najlepszymi daniami Kuchni Polskiej, ale również znajdą się w nim potrawy z różnych zakątków Świata. Przyjazna dla portfela.

Komu jest polecana Dieta Codzienna?

Dużo pracujesz, a każdy wolny czas spędzasz w kuchni, aby przygotować posiłki? A może zapominasz o zjedzeniu śniadania, bo nie masz czasu go przygotowywać? Jesz na mieście „śmieciowe żarcie”? Pomożemy Ci to zmienić! Stworzyliśmy Dietę Codzienną z myślą o Tobie! Możesz po pracy się zrelaksować, a my zapewnimy Ci posiłki na cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych, którzy zjadają posiłki w pośpiechu lub o nich zapominają. Przypominasz sobie o nich, kiedy zaburczy Ci w brzuchu i wtedy po coś sięgasz? Zazwyczaj coś szybkiego, gotowego. Niestety przetworzona żywność ma wiele wad. Co prawda może głodny nie będziesz, ale czy Twój organizm właśnie potrzebuje gotowej, przetworzonej żywności? Tutaj mówimy duże NIE.

Co wyróżnia Dietę Codzienną?

Przeznaczona jest dla wszystkich osób zdrowych. W Diecie Codziennej dozwolone są wszystkie produkty, potrawy oraz wszystkie techniki przygotowywania posiłków. Gwarantujemy różnorodność menu i jego wysokie walory smakowe. Wystarczy, że zamówisz dietę do swojego domu lub biura, a my Ci ją dostarczymy. Korzyści stosowania diety codziennej? Wprowadzisz w swoim życiu regularne spożywanie posiłków, a tym samym: ustabilizujesz pracę organizmu i przywrócisz prawidłowy rytm dobowy. Nie musisz się martwić o kolejny posiłek, on już jest przygotowany i czeka na Ciebie! Dzięki gwarantowanej przez Nas różnorodności dostarczanych Ci posiłków urozmaicisz swoją codzienną dietę i spróbujesz nowych smaków. Zaoszczędzisz czas spędzany dotychczas w kuchni i będziesz mógł wykorzystać go dla Swoich bliskich, relaks lub pasje.

Zasady diety

Dieta Codzienna składa się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków. W każdym posiłku znajdują się produkty takie jak: produkty zbożowe, warzywa i owoce, mleko i przetwory mleczne, mięso, drób, wędliny, ryby, jaja, tłuszcze. Lubisz owsianki? Znajdziesz je w tym menu! A może preferujesz śniadania białkowo-tłuszczowe? Jak najbardziej proponujemy je w Diecie Codziennej! Na obiad: mięso, ryba, makaron, a może pierogi? Stworzyliśmy menu zawierające wszystkie te opcje. Znajdziesz w nim również koktajle, zupy,  sałatki, desery i ciasta. Zaproponowaliśmy kilka wariantów kalorycznych: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal.

Na koniec efekt WOW! Dieta Codzienna jest już dostępna w super atrakcyjnej cenie od 63 zł za dzień. Nie czekaj, tylko zamawiaj! Pyszne jedzenie w super cenie!!!