smakowicie i zdrowo

dieta beauty

Co wyróżnia dietę dla zdrowej i jędrnej skóry ?

Naszą dietę dla zdrowej i jędrnej skóry można zaliczyć do diet przeciwzapalnych, które stosuję się między innymi w celu leczenia trądziku czy łuszczycy.

Dla kogo przeznaczona jest dieta dla zdrowej i jędrnej skóry?

Dieta przeznaczona jest dla osób, które pragną zadbać o swoją cerę nie tylko od strony zewnętrznej ale również od wewnątrz. Czy jest to możliwe? Czy dieta ma wpływ na stan skóry? Jasne, że tak, dlatego stworzyliśmy dietę bogatą w składniki odżywcze i w mikroelementy, które dzięki swoim funkcjom sprawią, że cera stanie się piękniejsza i odżywiona.  Dieta oferowana jest dla osób, u których występuję ( brak jędrności skóry, suchość, przebarwienia na skórze, cera naczynkowa) ale również Nasza dieta jest odpowiednia w celu leczenia trądziku czy łuszczycy.

Korzyści ze stosowania diety oraz jej zasady:

 • Wprowadzenie diety dla „zdrowej i jędrnej skóry”:
 • U osób z chorobami zapalnymi zmniejszy stan zapalny, eliminując charakterystyczne objawy, dzięki wykluczeniu produktów prozapalnych.
 • Witaminy są niezbędne w utrzymaniu skóry w dobrej kondycji aby unikać (przesuszenia, szorstkości, przebarwień, pękających naczynek) oraz pozbyć się cieni pod oczami.
 • Dieta bogata w warzywa – występowanie w każdym posiłku, ilość warzyw w ciągu dnia to 400 g, a nawet 700 g.
  • Witamina C – posiada właściwości przeciwutleniające ale uczestniczy również w syntezie kolagenu; likwiduje przebarwienia.
  • Witamina A wraz z jej prowitaminą (beta-karoten) – jedna z ważniejszych witamin korzystnych na skórę. Prawidłowo nawilża skórę, odpowiada za odpowiednie wydzielanie łoju.
  • Witamina D – zmniejsza produkcję sebum. Hamuje rozrost bakterii Probinibacteriumasces.
  • Witamina E – korzystnie wpływa na nawilżenie skóry ale łagodzi również stany zapalne.
  • Witamina B3 (PP) – charakteryzuje się właściwościami złuszczającymi i przeciwzapalnymi.
  • Kwasy omega-3 – uczestniczą w regeneracji skóry, ujędrniają, posiadają właściwości przeciwzapalne.

Mamy świadomość, że prawidłowe zblilansowanie posiłków zapewniając wszystkie powyższe składniki, nie jest łatwe, dlatego wychodzimy naprzeciw i oferujemy idealną dietę dla zdrowej i jędrnej skóry. Potrzebujesz osiągnąć więcej informacji, zadzwoń do naszego dietetyka w celu ustalenia diety i omówienia ważnych kwestii żywieniowych.

Nasza dieta pudełkowa oferuje 5 posiłków dziennie. Warianty kaloryczne: 1000 kcal, 1200 1400 kcal, 1600 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal, 3500 kcal, 4000 kcal. Dieta ta rozpoczyna się od 75zł za dzień.

Zamów dietę